Search Autocomplete (7.x-3.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: title
sk: názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: more
sk: viac

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Save
sk: Uložiť

en: Page
sk: Strana

en: configure
sk: konfigurácia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Asc
sk: Vzostupne
