Search Autocomplete (7.x-3.1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: title
eu: izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: more
eu: gehiago

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Save
eu: Gorde

en: Page
eu: Orria

en: configure
eu: konfiguratu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
