Search Autocomplete (7.x-3.1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: title
hr: naslov

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: more
hr: više

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Save
hr: Spremi

en: Page
hr: Stranica

en: configure
hr: prilagodi

en: Desc
hr: Silazno

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Installed
hr: Instaliran

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
