Search Autocomplete (7.x-3.1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Page
ku: پەڕە

en: configure
ku: سازبکە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە
