Search Autocomplete (7.x-3.1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: title
sl: naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: more
sl: več

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Save
sl: Shrani

en: Page
sl: Stran

en: configure
sl: nastavi

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno
