Search Autocomplete (7.x-3.1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: more
ta: மேலும்

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Page
ta: பக்கம்

en: configure
ta: தகவமைக்குக

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை
