Search Autocomplete (7.x-3.1) - en to uk translation catalogue (82 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: title
uk: назва

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: more
uk: ще

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Save
uk: Зберегти

en: Page
uk: Сторінка

en: configure
uk: налаштувати

en: Desc
uk: Спад

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Selector
uk: Вибір

en: Installed
uk: Встановлено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Displays nodes in the JSON data format.
uk: Відображає матеріали у форматі даних JSON.

en: Search Block
uk: Блок пошуку

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Search Autocomplete
uk: Автодоповнення пошуку

en: Minimum keyword size that uncouple autocomplete search
uk: Мінімальний розмір ключового слова для появи автодоповнення

en: Limit of the autocomplete search result
uk: Обмежити автодоповнення результатів пошуку

en: administer Search Autocomplete
uk: адміністрування Автодоповнення пошуку

en: Provides aucompletion for Drupal search forms.
uk: Надає автодоповнення для форм пошуку Drupal.

en: Administer Search Autocomplete
uk: Адміністрування Автодоповнення пошуку

en: Access administration panel for autocompletion settings.
uk: Доступ до адміністративної панелі для налаштувань автодоповнення.

en: Use Search Autocomplete
uk: Використовувати Автодоповнення пошуку

en: Allow usage of autocompletion on forms.
uk: Дозволити використання автодоповнення на формах.

en: HOW - How to display Search Autocomplete suggestions?
uk: ЯК - Як відображати пропозиції Автодоповнення пошуку?

en: WHAT - What to display in Search Autocomplete suggestions?
uk: ЩО - Що відображати в пропозиціях Автодоповнення пошуку?

en: Choose which data should be added to autocompletion suggestions.
uk: Виберіть інформацію, яка має додаватись в пропозиції автодоповнення.

en: ADVANCED - Advanced options
uk: ДОДАТКОВІ - Додаткові параметри

en: ID selector for this form
uk: ID-селектор цієї форми

en: Configuration success !
uk: Конфігурація правильна!

en: An error has occured while saving the settings. Please, double check your settings!
uk: Виникла помилка зі збереженням налаштувань. Будь ласка, ретельно їх перевірте!

en: Store the forms to autocomplete using Search Autocomplete.
uk: Зберегти форми для автодоповнення, використовуючи Автодоповнення пошуку.

en: Search page - Node Tab
uk: Сторінка пошуку - вкладка матеріалів

en: Search page - User Tab
uk: Сторінка пошуку - вкладка користувачів

en: Search Autocomplete is now correctly installed!
uk: Модуль Автодоповнення пошуку тепер встановлено належним чином!

en: use Search Autocomplete
uk: використовувати Автодоповнення пошуку

en: Allows the users with the right permission to use advanced autocompletion features on forms.
uk: Дозволяє користувачам з відповідними повноваженнями використовувати розширені можливості автодоповнення у формах

en: Search Autocomplete helps you to enhance your search forms with autocompleted suggestions.
uk: Автодоповнення пошуку допомагає поліпшити пошукові форми автодоповненням із запропонованими варіантами.

en: Use this form to activate the forms you want to autocomplete.
uk: Використовуйте цю сторінку для активації форм, які необхідно автодоповнювати.

en: You may want to add new possible form to autocomplete. To do so, please use the tab <a href="search_autocomplete/add">Add a form</a>.
uk: Також є можливість додати новий варіант форми для автодоповнення. Для цього, будь ласка, використовуйте вкладку<a href="search_autocomplete/add">Додати форму</a>

en: This page allows you to add a new form to be autocompleted with the Search Autocomplete module.
uk: Ця сторінка дозволяє додати нову форму, яка буде автоматично доповнюватися за допомогою модуля Автодоповнення пошуку.

en: This is an advanced feature configuration. Use it only if you know what you are doing and after reading <a href="http://projects.axiomcafe.fr/search-autocomplete">documentation</a>. If you wish help, please ask for a new default form to be added in the next release of Search Autocomplete module.
uk: Це конфігурація додаткових можливостей. Використовуйте, тільки якщо впевнені в своїх діях і прочитали <a href="http://projects.axiomcafe.fr/search-autocomplete">документацію</a>. Якщо ви хочете допомогти, будь ласка, запропонуйте нову форму за умовчанням для додавання в наступний реліз модуля Автодоповнення пошуку.

en: You are currently configuring the options to autocomplete a form.
uk: В цей момент ви змінюєте налаштування автодоповнення форми.

en: Every children forms will be modified as well.
uk: Всі дочірні форми будуть також змінені.

en: Enter a valid query selector for the form. This should be an id or a class surrounding the input box.
uk: Введіть припустимий селектор для форми. Це повинен бути ID або клас навколо поля введення.

en: Do not include input. In case of a doubt, refer to the <a href="http://projects.axiomcafe.fr/search-autocomplete">documentation</a>
uk: Не вмикайте поле введення. У разі сумнівів зверніться до <a href="http://projects.axiomcafe.fr/search-autocomplete">документації</a>.

en: The title or the selector already exists. Please choose another one.
uk: Заголовок селектора вже існує. Будь ласка, введіть інший.

en: The form has been created successfully !
uk: Форма була успішно створена!

en: Please check its configuration.
uk: Будь ласка, перевірте конфігурацію.

en: An error has occured while creating the form. Please, double check your settings!
uk: Під час створення форм сталася помилка. Будь ласка, двічі перевірте налаштування!

en: Please change only if you know what you do, read <a href="http://projects.axiomcafe.fr/search-autocomplete">documentation</a> first.
uk: Будь-ласка, змінюйте тільки якщо ви впевнені в своїх діях. Спочатку ознайомтеся з <a href="http://projects.axiomcafe.fr/search-autocomplete">документацією</a>.

en: The form has not been found, or the menu callback received a wrong parameter.
uk: Форма не була знайдена або функція зворотнього виклику меню отримала хибний параметр.

en: Are you sure you want to delete this form?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю форму?

en: The form has been successfully deleted !
uk: Форма була успішно видалена!

en: Configuration success
uk: Конфігурація успішна

en: Form nam
uk: Назва форми

en: Please enter the minimum number of character a user must input before autocompletion starts.
uk: Введіть мінімальну кількість символів, які повинен ввести користувач для виклику форми автодоповнення.

en: Please enter the maximim number of suggestion to display.
uk: Будь ласка, введіть максимальну кількість відображуваних пропозицій.

en: Auto Submit
uk: Автонадсилання

en: If enabled, the form will be submitted automatically as soon as your user choose a suggestion in the popup list.
uk: Якщо увімкнено, форма буде автоматично надсилатися одразу після вибору користувачем пропозиції зі спливного списку.

en: Auto Redirect
uk: Автоматичне переспрямування

en: If enabled, the user will be directly routed to the suggestion he choosed instead of performing form validation process. Only works if "link" attribute is existing and if "Auto Submit" is enabled.
uk: Якщо увімкнено, користувач буде безпосередньо переспрямований на сторінку обраної пропозиції без процесу перевірки форми. Працює тільки якщо присутній атрибут "link" і увімкнене "Автонадсилання".

en: Suggestion source
uk: Джерело пропозицій

en: Callback URL:
uk: URL зворотнього виклику:

en: Enter the url where to retrieve suggestions. It can be internal (absolute or relative) or external. To make an easy internal suggestion url, create a view using "Autocompletion JSON" view style !
uk: Введіть url, звідки слід витягати пропозиції. Це може бути внутрішній (абсолютний або відносний) або зовнішній шлях. Щоб створити простий внутрішній url пропозиції, створіть вид, використовуючи стиль виду "Автодоповнення JSON".

en: Please enter one suggestion per line. You can use the syntax: "foo => http://bar" per line if you wish to add a jumping to URL for the suggestion. Please refer to <a href="http://projects.axiomcafe.fr">documentation</a>.
uk: Будь ласка, введіть по одному реченню на рядок. Можна використовувати синтаксис "foo => http://bar" на кожному рядку, якщо необхідно для пропозиції додати перехід на URL. Будь ласка, звертайтесь до  <a href="http://projects.axiomcafe.fr">документації</a>.

en: Select a theme for your suggestions
uk: Оберіть тему оформлення для пропозицій

en: Choose the theme to use for autocompletion dropdown popup. Read <a href="http://projects.axiomcafe.fr/search-autocomplete">documentation</a> to learn how to make your own.
uk: Виберіть тему оформлення для спливного вікна списку пропозицій. Прочитайте <a href="http://projects.axiomcafe.fr/search-autocomplete"> документацію </a>, щоб навчитися створювати свої теми.

en: Node title suggestions for autocompletion
uk: Пропозиції заголовків матеріалів для автодоповнення

en: The update process is successfull.
uk: Процес оновлення успішно завершений.

en: Autocompletion JSON
uk: Автодоповнення JSON

en: If you see some functionalities missing or broken, please post an issue here:
uk: Якщо певний функціонал відсутній або пошкоджений, будь ласка, повідомте про проблему сюди:
