Search Autocomplete (7.x-3.2) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: title
be: назва

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: more
be: болей

en: Enabled
be: Уключана

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Save
be: Захаваць

en: Page
be: Старонка

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Installed
be: Усталявана

en: Apply
be: Ужыць
