Search Autocomplete (7.x-3.2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Search
br: Enklask

en: Page
br: Pajenn
