Search Autocomplete (7.x-3.2) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: more
eo: pli

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Save
eo: Konservu

en: Page
eo: Paĝo

en: configure
eo: agordu

en: Desc
eo: malkreske

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
