Search Autocomplete (7.x-3.2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: title
gl: título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: more
gl: máis

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Save
gl: Gardar

en: Page
gl: Páxina

en: configure
gl: configurar

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Installed
gl: Instalado

en: Apply
gl: Aplicar
