Search Autocomplete (7.x-3.2) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: delete
hi: मिटाएँ

en: title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: more
hi: और भी

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Weight
hi: मान

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Page
hi: पृष्ठ

en: configure
hi: विन्यास करें

en: Desc
hi: अवरोही

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Selector
hi: चयनकर्ता

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Apply
hi: लागू करें
