Search Autocomplete (7.x-3.2) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन
