Search Autocomplete (7.x-3.2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: more
ps: نور

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Apply
ps: تطبيقول
