Search Autocomplete (7.x-3.2) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
