Search Autocomplete (7.x-3.3) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: more
cy: mwy

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: Save
cy: Cadw

en: Page
cy: Tudalen

en: configure
cy: ffurfweddu

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
