Search Autocomplete (7.x-3.3) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
