Search Autocomplete (7.x-3.3) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: more
ja: 続き

en: Enabled
ja: 有効

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Weight
ja: ウェイト

en: Save
ja: 保存

en: Page
ja: ページ

en: configure
ja: 設定

en: Desc
ja: 降順

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Selector
ja: セレクター

en: Installed
ja: インストール済み

en: Apply
ja: 適用

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
