Search Autocomplete (7.x-3.3) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: title
kk: аты

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Save
kk: Сақтау

en: Page
kk: Бет

en: configure
kk: баптау

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
