Search Autocomplete (7.x-3.3) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Title
pt: Título

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: title
pt: título

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: more
pt: mais

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Search
pt: Buscar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Weight
pt: Peso

en: Save
pt: Salvar

en: Page
pt: Página

en: configure
pt: configurar

en: Desc
pt: Decrescente

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Selector
pt: Seletor

en: Installed
pt: Instalado

en: Apply
pt: Aplicar

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
