Search Autocomplete (7.x-3.3) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: title
ro: titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: more
ro: mai multe

en: Enabled
ro: Activat

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Save
ro: Salvare

en: Page
ro: Pagina

en: configure
ro: configurează

en: Desc
ro: Descendent

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Installed
ro: Instalat

en: Apply
ro: Aplică

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
