Search Autocomplete (7.x-3.2) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: more
ar: المزيد

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Page
ar: الصفحة

en: configure
ar: ضبط

en: Desc
ar: تنازلي

en: Not installed
ar: غير مثبت

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: Selector
ar: المنتقي

en: Installed
ar: مثبت

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
