Search Autocomplete (7.x-4.10) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз

en: Save
os: Ныффысс
