Search Autocomplete (7.x-4.7) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Form name
km: ឈ្មោះ​សំណុំ​បែបបទ
