Search Autocomplete (7.x-4.9) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: configure
am: ውቀር
