Search by Page (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Pages
br: Pajennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Search
br: Enklask
