Search by Page (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: new
ca: nou

en: Search
ca: Cerca

en: default
ca: predeterminat

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: edit
ca: edita

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Path
ca: Camí

en: results
ca: resultats

en: Search for
ca: Cerca per

en: Paths
ca: Camins

en: User
ca: Usuari

en: Users
ca: Usuaris

en: access denied
ca: accés denegat

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Please enter some keywords.
ca: Introduïu algunes paraules clau.

en: Languages
ca: Llengües

en: Environment
ca: Entorn

en: URL path
ca: Camí URL
