Search by Page (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: new
eo: nova

en: Search
eo: Serĉu

en: default
eo: defaŭlto

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: edit
eo: redakti

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Path
eo: Vojo

en: results
eo: rezultoj

en: User
eo: Uzanto

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: access denied
eo: aliro malpermesata

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Please enter some keywords.
eo: Bonvolu entajpi ŝlosilvortojn.

en: Languages
eo: Lingvoj
