Search by Page (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: new
eu: berria

en: Search
eu: Bilatu

en: default
eu: lehenetsia

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: edit
eu: editatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Path
eu: Bide-izena

en: results
eu: Emaitzak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: access denied
eu: Sarbidea ukatuta

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Please enter some keywords.
eu: Mesedez sartu hitz-gako batzuk.

en: Languages
eu: Hizkuntzak
