Search by Page (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: new
km: ថ្មី

en: Search
km: ស្វែងរក

en: default
km: លំនាំដើម

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: results
km: លទ្ធផល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: access denied
km: បាន​បដិសេធ​ការ​ចូលដំណើរការ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Please enter some keywords.
km: សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​មួយ​ចំនួន ។

en: Languages
km: ភាសា

en: URL path
km: ផ្លូវ​ URL
