Search by Page (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: new
kn: ಹೊಸ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: results
kn: ಫಲಿತಾಂಶ

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ನಿರಾಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Options:
kn: ಆಯ್ಕೆಗಳು
