Search by Page (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: new
ne: नयाँ

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Path
ne: मार्ग

en: results
ne: परिणामहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: access denied
ne: अनुमति छैन

en: Please enter some keywords.
ne: कृपया केहि खोजी शब्दहरू हाल्नुस

en: Languages
ne: भाषाहरू
