Search by Page (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: new
oc: novèl

en: Search
oc: Recercar

en: default
oc: defaut

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: edit
oc: modificar

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Path
oc: Camin

en: results
oc: resultats

en: Search for
oc: Recercar

en: Paths
oc: Camins

en: User
oc: Utilizaire

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Users
oc: Utilizaires

en: access denied
oc: accès refusat

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Please enter some keywords.
oc: Entratz de mots claus.

en: Languages
oc: Lengas

en: URL path
oc: Camin d'URL

en: Edit path
oc: Modificar lo camin
