Search by Page (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: new
os: ног

en: Search
os: Агуырд

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Path
os: Фæндаг
