Search by Page (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Title
pt: Título

en: Pages
pt: Páginas

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: new
pt: novo

en: Search
pt: Buscar

en: default
pt: padrão

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: edit
pt: editar

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Path
pt: Caminho

en: results
pt: resultados

en: Search for
pt: Buscar por

en: Paths
pt: Endereços

en: User
pt: Usuário

en: Users
pt: Usuários

en: access denied
pt: acesso negado

en: Attachments
pt: Anexos

en: Please enter some keywords.
pt: Por favor, digite algumas palavras.

en: Languages
pt: Idiomas

en: Add environment
pt: Adicionar um ambiente

en: Environment
pt: Ambiente

en: not found
pt: não encontrado

en: URL path
pt: Caminho URL
