Search by Page (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Pages
ru: Страницы

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: new
ru: новое

en: Search
ru: Поиск

en: default
ru: по умолчанию

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: edit
ru: изменить

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Path
ru: Путь

en: results
ru: результаты

en: Search for
ru: Искать

en: Paths
ru: Пути

en: User
ru: Пользователь

en: Nodes
ru: Материалы

en: Users
ru: Пользователи

en: access denied
ru: доступ запрещён

en: Attachments
ru: Вложения

en: Please enter some keywords.
ru: Пожалуйста, введите ключевые слова.

en: Languages
ru: Языки

en: Snippet
ru: Сниппет

en: Add environment
ru: Добавить окружение

en: Environment
ru: Окружение

en: not found
ru: не найдено

en: URL path
ru: Путь URL
