Search by Page (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Search
sr: Претрага

en: edit
sr: измени

en: Path
sr: Путања

en: User
sr: Корисник

en: access denied
sr: pristup odbijen

en: Languages
sr: Језици
