Search by Page (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: new
th: ใหม่

en: Search
th: ค้นหา

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: edit
th: แก้ไข

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: results
th: ผล

en: access denied
th: ปฏิเสธการเข้าใช้

en: Please enter some keywords.
th: กรุณาใส่คำที่ต้องการค้นหา
