Search by Page (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: new
bn: নতুন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: edit
bn: সম্পাদন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ
