Search by Page (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: new
bs: novi

en: Search
bs: Pretraga

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: edit
bs: izmijeni

en: Path
bs: Putanja

en: results
bs: rezultati

en: User
bs: Korisnik

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Users
bs: Korisnici

en: Please enter some keywords.
bs: Molimo unesite neke ključne riječi.

en: Languages
bs: Jezici

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: Number of items to index per cron run
bs: Broj stavki za indeksiranje po jednom pokretanju cron-a
