Search by Page (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: new
hy: նոր

en: Search
hy: Որոնել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: edit
hy: խմբագրել

en: Path
hy: Ուղի

en: results
hy: արդյունքները

en: User
hy: Օգտագործող

en: Never
hy: Երբեք

en: access denied
hy: մուտքը արգելված է

en: Languages
hy: Լեզուներ
