Search by Page (7.x-1.1) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: 1 hour
lo: 1 ຊົ່ວໂມງ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: Languages
lo: ພາສາ
