Search by Page (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: new
mn: шинэ

en: Search
mn: Хайх

en: default
mn: Үндсэн

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: edit
mn: засварлах

en: Path
mn: Зам

en: results
mn: үр дүн

en: Paths
mn: Замууд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: access denied
mn: хандалт амжилтгүй болсон

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Number of items to index per cron run
mn: Даалгаварын төлөвлөгч (крон)-ыг явах болгонд жагсаах зүйлийн тоо
