Search by Page (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: new
pa: ਨਵਾਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
