Search by Page (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Search
si: සොයන්න

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Languages
si: භාෂා
