Search by Page (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: new
sl: novo

en: Search
sl: Išči

en: default
sl: privzeto

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: edit
sl: uredi

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Core
sl: Jedro

en: Path
sl: Pot

en: results
sl: rezulati

en: User
sl: Uporabnik

en: Never
sl: Nikoli

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Users
sl: Uporabniki

en: access denied
sl: dostop zavrnjen

en: Attachments
sl: Priponke

en: Please enter some keywords.
sl: Prosim, vnesite nekaj ključnih besed.

en: Languages
sl: Jeziki
