Search by Page (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: new
bg: нов

en: Search
bg: Търси

en: default
bg: по подразбиране

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: edit
bg: редактирай

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Core
bg: Ядро

en: Path
bg: Път

en: results
bg: Резултати

en: User
bg: Потребител

en: Never
bg: Никога

en: Users
bg: Потребители

en: access denied
bg: Отказан достъп

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Please enter some keywords.
bg: Моля, въведете дума/ думи

en: Languages
bg: Езици

en: Number of items to index per cron run
bg: Брой елементи за индексиране при изпълнение на CRON задача
