Search by Page (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: new
bo: གསར་བ

en: Search
bo: འཚོལ

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: results
bo: མཇུག་འབྲས

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Your search yielded no results
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ལ་མཇུག་འབྲས་གང་ཡང་ཐོན་མ་ཐུབ

en: Please enter some keywords.
bo: གནད་ཚིག་འགའ་ཞིག་ནང་འཇུག་བྱེད་རོགས།

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Number of items to index per cron run
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ་ཀྱི་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད་ཐེངས་རེར་དཀར་ཆག་ཏུ་སྒྲིག་དགོས་པའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
