Search by Page (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: new
fi: uudet

en: Search
fi: Etsi

en: default
fi: oletus

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: edit
fi: muokkaa

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Core
fi: Ydin

en: Path
fi: Polku

en: results
fi: tulokset

en: Paths
fi: Polut

en: User
fi: Käyttäjä

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Role ID
fi: Roolin ID

en: Nodes
fi: Solmut

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Users
fi: Käyttäjät

en: access denied
fi: pääsy kielletty

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Your search yielded no results
fi: Haku ei tuottanut tuloksia.

en: Please enter some keywords.
fi: Ole hyvä, anna joitakin avainsanoja.

en: Languages
fi: Kielet

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: not found
fi: ei löytynyt

en: Number of items to index per cron run
fi: Yhden cron-ajon aikana indeksoitavien kohteiden määrä

en: URL path
fi: osoitepolku
