Search by Page (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: new
hr: novo

en: Search
hr: Pretraga

en: default
hr: Zadano

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: edit
hr: uredi

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Core
hr: Jezgra

en: Path
hr: Putanja

en: results
hr: rezultati

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Paths
hr: Putanje

en: User
hr: Korisnik

en: Never
hr: Nikada

en: Nodes
hr: Unosi

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Users
hr: Korisnici

en: access denied
hr: pristup odbijen

en: Attachments
hr: Privitci

en: Teasers
hr: Sažeci

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Please enter some keywords.
hr: Molim unesite neke ključne riječi.

en: Languages
hr: Jezici

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Number of items to index per cron run
hr: Broj članaka za indeksiranje pri svakom pokretanju crona.

en: URL path
hr: URL putanja
